Najlepsze elektronarzędzia do pracy - gdzie je znaleźć

Praca z mocnymi surowcami do cięcia na mniejsze elementy to niełatwa kwestia. Takie zajęcie wymaga talentu oraz silnej ręki. Lecz pracujący to wyłącznie element układanki, najistotniejszy jest odpowiedni sprzęt, który nie zawodzi. W sklepach klasycznych i sieciowych można znaleźć spory wybór sprzętu do obróbki cegieł, ale nie każdy egzemplarz jest wart nabycia.


Pilarki mają charakteryzować się mocnym silnikiem, który da dużo mocy. Solidny przyrząd powinien służyć przez długi okres czasu, a nie uszkadzać się po kilku konkretnych pracach. Pilarka powinna dobrze leżeć w ręce, aby praca z nią była wygodna i nie ryzykowna dla osoby. Kluczowa jest również spraw solidnych brzeszczotów z sprawdzonych surowców. Najciekawszą ofertę na polskim rynku takich urządzeń ma firma DeWalt. W dalszej części tekstu omawiamy 2 świetne modele tego wytwórcy.

DeWalt dw393 Aligator kosztuje mniej więcej tysiąc trzysta złotych i stają się to świetnie spożytkowane pieniądze. Idealnie się sprawdza przy cięciu cegieł całego wachlarza klas twardości, takich jak np. Poroton. Jej ciężkość to trochę ponad cztery kilogramy, dzięki czemu staje się komfortowa w pracy. Wygodę pracy zapewnia dodatkowo dobrze zaprojektowana gumowa rączka. Wytrzymały silnik o mocy 1350 W da radę z każdym problemem. Kluczowy atrybut typu dw393 to jego jednostajna prędkość, co daje sprawne cięcia. W zestawie nabywca otrzymuje bonusowo zbiór dodatkowych brzeszczotów, wyprodukowanych z najwytrzymalszych stopów.

Polecamy też

Przykładowe porady i wskazówki dla osób, jakie zamierzają zakupić swoje nowe mieszkanie.

Posadzka z kamienia
Napisał: Shutterstock
Na podstawie: Shutterstock
Kupno nowego mieszkania u nas to jedna z ważniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć. Wiąże się także ze sporymi zobowiązaniami finansowymi, gdyż najczęściej nie będzie możliwości kupna lokalu za gotówkę i konieczny będzie kredyt. Najważniejsze jednak będzie wyszukanie mieszkania, jakie będzie pasowało zarówno pod względem wielkości, jak i ceny i lokalizacji.


wiertarka
Napisał: Robert Bosch Sp. z o.o.
DeWalt dw394 to całkiem podobny typ do wyżej opisywanego. Kosztuje około tysiąc pięćset złotych. Cechuje się identycznym silnikiem, jak strug dewalt dw680 Idealnie odpowiada do cięcia cegieł rodzaju Poroton klasy 20. Cechuje się 2 brzeszczotami o 39 zębach. Jego dobra konstrukcja ułatwia błyskawiczną zamianę brzeszczotów, co czyni DeWalt dw394 narzędziem wygodnym w użytkowaniu i bardzo uniwersalnym. Tak samo jak w przypadku wcześniejszego modelu, w pakiecie nabywca dostaje kilka brzeszczotów i sześciokątny klucz trzpieniowy.

To drogi sprzęt, ale regularnie pojawia się na promocjach. Trzeba być na bieżąco sprawdzając np.

Ciekawisz się owym tematem? Przeczytaj zatem dalej szafki lekarskie medyczne o tym punkcie w kolejnym wpisie, który dla Ciebie opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się podoba.

promocje jak .
2022-06-06 07:29:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.