Dom to najważniejsze miejsce na ziemi dla każdego z nas - wobec tego staramy się o niego dbać, aby służył nam przez lata

Posiadanie domu w wielu sferach jest uważane za niesamowity luksus. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Szczególnie, jeżeli mamy jeszcze piękny i prywatny ogródek.


Jeżeli remontujemy dom, to nie jest to łatwa sprawa - z tego zdaje sobie sprawę każdy.
izolacje z pianki
Napisał: Parter of Promotion
Na podstawie: Parter of Promotion


ściany fundamentowe
Napisał: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf


Jednak, zwykle staramy się kupować surowiec najlepszej klasy, by odnowione elementy służyły naszym bliskim przez długi czas. Nikt nie lubi niefachowej roboty -zwłaszcza, że przyjdzie nam z nią mieszkać i patrzeć codziennie na niedociągnięcia ekipy remontowej. Z tego powodu na przykład kiedy ocieplamy budynek, to chcemy kupić najwyższej jakości materiał. W ostatnich czasach modne są izolacje z pianki. W badaniach jednoznacznie wygrywa ona z wełną, gdyż ma znacznie lepsze parametry. Pianka nakładana jest jako płyn i dopiero później się rozszerza. Wobec tego jest w stanie dotrzeć do wszelkich zakamarków - nawet tych trudno dostępnych. Dodatkowo, izolacje z pianki powodują, że dom (www.hyzynski.pl/oferta/palisady/) bywa chłodniejszy w wakacje, a zimą utrzymuje ciepło. Jest także świetnym wygłuszeniem hałasów. Pianka nie wygina się z czasem, zatem i za dwadzieścia lat będzie prawidłowo spełniała swą funkcję. Zapobiega też powstawaniu pleśni i innych pasożytów - jest zatem przyjazna dla otoczenia.
Zamawiając surowiec izolacyjny należy popytać fachowców o opinię albo poszukać ich w internecie na różnych fachowych stronach. Wówczas będziemy już wiedzieć, co zakupić.
2022-09-05 07:43:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.