Niezawodne murowanie w rewelacyjnym systemie. Spróbuj taką możliwość, a poczujesz różnicę

Dobrze, że dostępne są interesujące systemy, które gwarantują łatwiejsza i bardziej wydajna pracę. Jest to bardzo potrzebne zwłaszcza w budownictwie. Podążając tym tropem, wznoszenie ściany w systemie Porotherm jest znacznie prostsze niż użycie do tego pustaków ceramicznych czy cegieł.
Murarz
Napisał: Jamiecat *
Na podstawie: http://www.flickr.com
System ten nie wymaga, żeby murarz posiadał nowe umiejętności, co zwiększy efektywność takiej pracy. Warto sprawdzić murowanie w systemie porotherm, bo zapewnia on wysoką efektywność, oszczędność czasu i wspaniały rezultat.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, tak jak w innych technologiach także przy wznoszeniu ścian w systemie Porotherm istnieją zalecenia montażowe. Powinniśmy ich przestrzegać, ponieważ pozwalają one na wykorzystanie wielu technologicznych atutów,a przy tym umożliwiają szybką i sprawną realizację zadania.Co więcej, ściana z pustaków Porotherm to ściana tworzona z elementów większych niż pustaki tradycyjne. To wielka zaleta, gdyż dzięki temu, że materiały do budowania mają większe gabarytydzięki temu szybciej wykonamy powierzoną nam pracę.

Polecamy też

Jak przygotować podłoże przed nałożeniem tynku? Można to zrobić dobrze stosując kilka zasad

dom piętrowy
Napisał: Jeremy Levine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Budując dom oraz robiąc wszelkie prace skupiamy się na wytrzymałości budynku. Każda rzecz musi być zrobiony porządnie, nawet imitacja drewna. Jeżeli chodzi o tynki, to ich trwałość zależy od tego jak przygotujemy podłoże.


Budowlańcy
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Znacznym ułatwieniem jest także to, że pustaki Porotherm funkcjonują bez zaprawy w spoinach pionowych, a to dlatego, że system Porotherm posiada nowoczesne połączenie na pióro i wpust. Szacuje się, że postawienie ściany o wymiarach metra kwadratowegoz pustaków Porotherm zajmie około godziny. To naprawdę niezły wynik, czas wykonania zadania jest znacznie krótszy niż przy pomocy innych technologii. Duży wpływ ma większy rozmiar pustaków, ale także duża rolę odgrywa tutaj nowoczesna technologiach, czyli połączenie na pióro i wpust. Przypomnijmy, że dzięki temu nie trzeba wykonywać spoin pionowych z zaprawy.Na jeden metr kwadratowy przypada więc tylko szesnaście pustaków i tylko cztery spoiny poziome.

Pomocne w pracy są także gotowe belki nadprożowe i inne dostępne i bardzo funkcjonalne elementy systemu Porotherm. To naprawdę fantastyczna technologia. Wybór powinna nam ułatwić obietnica oszczędności czasu, energii i większa efektywność pracy. Zyskujemy więc podwójnie- nasza praca jest efektywniejsza a czas działania znacznie się skraca. nic dziwnego, ze ta technologia zyskuje coraz więcej zwolenników.
2022-12-14 07:49:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.