Mnóstwo osób w pewnym momencie życia śni o tym, aby wybudować dom i tam przeżyć jesień życia

Jeśli żyjemy w dużym mieście, gdyż tam pracujemy, to często żyjemy wówczas w blokach. Nieczęsto możemy sobie pozwolić na wybudowanie domu w bardzo młodym wieku.


Jednak po pewnym czasie nasz zamiar może się spełnić.


Plany o budowie swojej nieruchomości może nam pomóc spełnić bank. Jeżeli marzy nam się budowa (papa na styropianie) domów Kraków na przykład wydaje się być miastem, gdzie działka jest dość kosztowna - nowoczesne budownictwo. Należy wtedy podumać o pożyczce. Jednak życie niedaleko od miasta daje sporo plusów - my mamy bliżej do pracy, a nasze pociechy do szkoły. A mimo to mamy swój własny ogródek, gdzie mamy możliwość w ciepłe dni leżakować, robić grilla z bliskimi albo zajmować się ogrodem, co podobno bardzo odpręża.


łóżko piętrowe
Napisał: Stephen Kruso
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli jesteśmy już starsi i zaczynamy powoli myśleć o jesieni swojego życia, to warto zastanowić się nad szansą zamieszkania gdzieś daleko od miejskiego zgiełku, a bliżej natury. Będziemy mieli szansę wybierać się na nieśpieszne spacery, cieszyć się czystym powietrzem i widokiem lasów za oknem. Dlatego jeśli zainteresowała Cię budowa domów małopolskie posiada wiele malowniczych wiosek, gdzie istnieje szansa, aby nabyć działkę i postawić dom marzeń - czytaj to. Wciąż mamy możliwość postanowić sobie, aby było to dość blisko miasta, że raz w tygodniu będziemy mogli pojechać tam do naszej ukochanej knajpki lub do opery.


Polecamy też

Mieszkanie w stolicy

kuchnia
Napisał: Lisa Pinehill
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wilanów jest znany z tego, że wiele osób chciałoby tam zamieszkać. Jednak sporo ludzi uważa, że koszty są tam za wysokie. Jednak, gdy rzeczywiście poznaliby ceny czy to kawalerek pod wynajem czy też tych, które są w ogłoszeniach na sprzedaż to dowiedzieliby się, że ceny są takie jak wszędzie.


Swój dom to świetna sprawa. Mamy szansę z poranną kawą wyjść na taras i przejść się boso po trawie oraz odpoczywać popołudniami na huśtawce po pracowitym dniu.
2022-12-01 08:12:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.