Garaż
Nowoczesne mieszkanie
Napisał: University of Exeter
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sprzedaż nowych apartamentów w Warszawie.

Ruszyła sprzedaż lokali w dwóch warszawskich dzielnicach - Praga Południe i Warszawa Bemowo. Do kupienia są modernistyczne i komfortowo zaprojektowane lokale mieszkalne z garażami. Osiedle zawiera zespół pięciu budynków. Komfortowe osiedle położone jest nieopodal od centrum stolicy, w zacisznej dzielnicy.
dom - płótno
Napisał: Peter Chovanec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Budowanie swojego domu to trudne zadanie. W jaki sposób do tego podejść? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy poniżej.

Budowa domu to duże zadanie. Osoby , które decydują się na postawienie domu, muszą mocno przemyśleć sprawę i podjąć szereg ważnych decyzji. Na co zwrócić uwagę, decydując się na ten krok?


Budowa domu
Napisał: Freddy

Kilka ciekawych projektów

Nowe regulacje, kryzys na rynku nieruchomości wymaga od sprzedawców sporej zdolności dostosowania się do zmian. Już nie tylko oni obniżają ceny, które w stosunku do wcześniejszych potrafią być tańsze nawet o 19% na metrze kwadratowym, ale również prześcigają się oni w zaspokojeniu potrzeb klientów.
sprężyna
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

Pasja – odpowiedni czas ją sobie znaleźć. Czytaj o fajnych pomysłach na spędzenie czasu wolnego

Niemal każdy z nas ma jakieś hobby. Czasami jest ono niezmiernie banalne, a innym razem faktycznie oryginalne i niesamowite. Bywa tutaj różnie. Tak naprawdę jednak nie jesteśmy zmuszeni wcale mieć wyróżniającej się pasji.
bramy
Napisał: WIŚNIOWSKI
Na podstawie: WIŚNIOWSKI

W jaki sposób odmienić swoją posesję? Podpowiadamy co trzeba zmienić, by być na czasie.

Zastosowanie różnego typu rozwiązań pozwala uzyskać nową jakość na wielu polach. Niektóre przedmioty mają szansę stać się czymś innym, niż na początku mogłoby się wydawać. Rewelacyjne drzwi mogą służyć jako brama wjazdowa. Rzeźbione krzesła, mogą być podstawą stolika. Gustowny barek może natomiast stać się biurkiem dla studenta, po podstawieniu nóżek w stosownym miejscu.
Projekt domu
Napisał: Internet Archive Book Images
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niesamowite projekty domów pozwolą realizować wszystkie fantazje odnośnie własnej posiadłości

W aktualnych czasach posiadanie własnego domu jest fantazją wszystkich ludzi. Nic w tym dziwnego, sama wizja fenomenalnego domku z ogródkiem jest niezwykle kusząca. Na szczęście zrealizowanie takiego celu jest jak najbardziej realne, nawet jeśli nie orientujesz się w branży budowniczej. Istnieje wiele firm, które pozwolą Ci znaleźć gotowy projekt Twojej wymarzonej posiadłości.
brama garażowa
Napisał: Normstahl
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topclassic_eurodekor_bright_0707.jpg

Garaż: jakiego typu bramę warto zastosować?

Trzymanie pojazdu na świeżym powietrzu nie jest dla niego dobre. Stąd posiadacze samochodów, jeśli tylko jest to możliwe, postanawiają podczas budowy domu zamówić projekt domu z garażem. Nie wystarczy jednak tylko wybranie dobrego planu garażu, należy jeszcze dobrać do niego odpowiednią bramę. Bardzo często wybierane są garaże z blachy. Niezależnie od rodzaju garażu trzeba dobrać do niego odpowiednią bramę.
Dom z ogródkiem
Napisał: twintiger007
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oglądając projekty domów z poddaszem zwróć uwagę na projekt garażu, bowiem może to być kluczową kwestią podczas wyboru najbardziej odpowiedniego domu

Współcześnie masa ludzi decyduje się na budowę własnego domku, zamierzają oni osiedlić się ze swoją najbliższą rodziną. W naszym kraju w tym momencie pary zazwyczaj mają jedno dziecko bądź dwoje. Nieczęsto zdarzają się sytuacje, że w rodzinie pojawia się więcej maluchów.
zamek
Napisał: Winkhaus
Na podstawie: Winkhaus

Jak uniknąć stresów przy zepsutym zamku

Chyba wielu z nas zdarzyło się kiedyś przez przypadek zatrzasnąć drzwi od mieszkaniu, garażu czy drzwiczki od samochodu pozostawiając klucze wewnątrz. Nie jest to miła sytuacja, niesie z sobą sporo nerwów i często nawet nie mamy pojęcia co wtedy zrobić. Warto na tego typu sytuacje gdzieś w notesie czy w komórce mieć zanotowany numer do specjalisty który zajmuje się pomaganiem w tego typu sytuacjach.
Brama garażowa marki Normstahl
Napisał: Normstahl
Na podstawie: Normstahl

Postawienie garażu nie musi być uporczywe i drogie

Podejmując decyzję o wybudowaniu garażu, trzeba koniecznie zadać sobie pytanie, jakie są koszty sprawienia sobie takiego rodzaju luksusu. Z pozoru tego rodzaju inwestycja nie okazuje się czymś wysoce kosztownym. Kiedy jednak dokładnie policzymy wszystkie koszty i podsumujemy je, może się niespodziewanie okazać, że jest to niebotycznie kosztowna rzecz, która być może nawet nie warta jest swojej ceny.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.