Lokal
Modne meble w domu
Napisał: El gran sueño
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kiedy do rozbiórki potrzebne jest pozwolenie, a kiedy wystarczy normalne zgłoszenie? W jakich sytuacjach o tym pamiętać?

Możliwe, że będziemy mieć tego typu sytuację, iż trzeba usunąć stary budynek z naszej działki. Tego rodzaju rozbiórka będzie na pewno wymagać załatwienia określonych formalności. Są jednakowoż różne sytuacje, gdy więc wystarczy normalne zgłoszenie, a kiedy niezbędne będzie pozwolenie na rozbiórkę?


Kiedy do rozbiórki potrzebne jest pozwolenie, a kiedy wystarczy normalne zgłoszenie? W jakich sytuacjach o tym pamiętać?

Faktycznie wielkość i zlokalizowanie obiektu do rozbiórki, decydują o typu określonych formalności.
Nowoczesne osiedle
Napisał: Martin Pulaski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Już dziś znajdź etat w Opolu i postaw na zakup atrakcyjnego lokalu mieszkalnego w tym mieście!

Aktualnie mnóstwo studentów myśli o tym, by jak najprędzej zmienić miejsce zameldowania. Jest to podyktowane szczególnie tym, że o wiele prościej jest znaleźć etat w dużym mieście, niż w małej wiosce. Jeżeli i Ty masz tego rodzaju kłopot to musisz przeczytać ten artykuł, by dowiedzieć się, w jakim miejscu warto zamieszkać.
domy na sprzedaż Lubin
Napisał: James Honeyball
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu korzystnie zmienić miejsce życia? Czy oferuje to wiele korzyści? W jakim miejscu zamieszkać?

Duża liczba osób marzy o tym, żeby mieszkać w swoim własnym domku jednorodzinnym. To cudowne móc się cieszyć taką swobodą, idealnym ogródkiem, a najkorzystniej, jak dom zlokalizowany jest w ciekawym miejscu.
dźwig
Napisał: Paul Sableman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakup lokum - jedna z najważniejszych decyzji w życiu dorosłego człowieka

Wielu z nas w pewnym czasie w swoim życiu staje przed sytuacją, w jakiej trzeba zdecydować się na kupno własnego domu czy też apartamentu dla potrzeb swoich i swojej rodziny bądź też w celach czysto inwestycyjnych.
Nie trać prądu na darmo
Napisał: Skoff
Na podstawie: Skoff

Długie mieszkanie to nie wielki problem

Ostatnio nabyłeś mieszkanie i szukasz pomysłu, jak to wąskie i długie pomieszczenie wyposażyć? Z pewnością jest to problem wymagająca rozwagi. W dniu dzisiejszym opiszemy, co zrobić, by aranżacja długiego pomieszczenia była zaplanowana w sposób perfekcyjny.
wózek widłowy
Napisał: Brant
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przy kupnie pierwszego lokalu mieszkalnego może pomóc państwo, jeśli spełnimy określone warunki

Program rządowy Mieszkanie dla Młodych jest doskonałym wyjściem dla małżeństw, które chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie oraz otrzymać pomoc finansową.
Dużo bilbordów
Napisał: Carly Lesser & Art Drauglis
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wygląda porównanie decyzji o wyborze mieszkania pomiędzy rynkiem wtórnym, a nowym budownictwem? Jakie można wymienić za i przeciw?

W pewnym momencie przychodzi taki moment, iż podejmujemy decyzję o zakupie własnego lokum. Rozważamy w takim wypadku zakup domu z rynku pierwotnego, lub też wtórnego. To, jaką decyzję wcielimy w życie na pewno zależy od różnego rodzaju czynników. Co przemawia za jedną i za inną z opcji?
Mieszkania Przy Wspólnej w Sulejówku
Napisał: Włodarzewska S.A.
Na podstawie: Włodarzewska S.A.

Garaż - a więc, przestrzeń przeznaczona dla samochodu i nie wyłącznie

Pierwsza rzecz, która to nam się kojarzy zaraz po usłyszeniu naszego pisanego dzisiaj tematu, który przebrzmiewa najzwyczajniej: "garaż" - jest to niewielka budowla, w której to przetrzymujemy swój samochodzik, skuterek czy też innego typu środek transportu, a czasami nawet kilka z nich, w uzależnieniu od tego, jak dużo nasz własny garaż ma powierzchni oraz jak dużo środków transportu posiadamy.
lampa asperatus
Napisał: asperatus.pl
Na podstawie: asperatus.pl

Szukasz domów na sprzedaż? Tarnów ma bardzo wiele do zaproponowania

Fantastyczna architektura, wyśmienita kuchnia, wysokie temperatury, kultowe „biedronki”, nadzwyczaj długa - bo sięgająca XIV wieku - i ciekawa historia - lista zalet drugiego pod względem wielkości miasta Małopolski wydaje się nieskończona.
domu
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym okazują się być prace rozbiórkowe, kto je wykonuje oraz co powinny gwarantować?

Tak jak w przeszłości, tak i obecnie na arenie nieruchomości funkcjonuje zależność ceny od lokalizacji. Oczywiście im jest ona bardziej atrakcyjna, niniejszym cena jest wysoka. A co mogłoby wpływać na jej obniżenie? Przykładowo zły stan środowiska naturalnego czy obecność nudnych sąsiadów.


Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.