Światło
Oświetlenie sufitowe LED
Napisał: Eliot Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oświetlenie LED - dlaczego warto jest zainstalować je w domu?

W aktualnych czasach nie można narzekać na nowoczesne rozwiązania, które można zastosować w domu, aby przyjemnie się żyło. Jedno z nich oświetlenie LED, które można montować na kilka przeróżnych sposobów, gwarantując idealne efekty oraz funkcjonalność, której nikt się nie sprzeciwi.
oświetlenie w pomieszczeniu
Napisał: Omar Bárcena
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób oświetlić dom?

Dobrze zaplanowane oświetlenie będzie kluczem do sukcesu. Światło w aranżacji wnętrz ma niezwykle duże znaczenie. Posiada ono wpływ na nasz nastrój. Ciepłe światło o niedużym natężeniu świetnie się nadaje do odpoczynku. Intensywne z kolei pobudza do aktywności. Należycie zaplanowane światło kreuje nastrój pomieszczenia. Pomaga niwelować braki architektoniczne.
wentylator
Napisał: Klimatop
Na podstawie: www.klimatop.pl

W jaki sposób umeblować wąski oraz długi przedpokój?

Długi oraz wąski przedpokój nie będzie łatwo umeblować, ale wystarczy zastosować parę trików, które sprawią, iż wnętrze nie będzie wyglądać jak przysłowiowa kiszka.


W jaki sposób umeblować wąski oraz długi przedpokój?

Ogromne lustra pomogą poszerzyć i powiększyć optycznie przestrzeń.
Taśma LED
Napisał: Nathan Duprey
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wykaz największych zalet nowoczesnych laśm ledowych, przykłady ich wykorzystania.

Kilkanaście lat temu głównym wykorzystanie diod były urządzenia elektroniczne - większość z nas zapewne będzie pamiętać zielone lub czerwone światełka w różnych urządzeniach. Potem ktoś wymyślił, że dużo takich diod da się połączyć w jeden dłuższy pasek i tym sposobem w sprzedaży pojawiły się taśmy led.
Aranżacja wnętrz
Napisał: Builders Design
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesne dekoracje okna

Mieszkanie to własna oaza służąca do zrelaksowania się. To miejsce, do jakiego podążamy po męczącym dniu w pracy, by w końcu odpocząć i cieszyć się wreszcie swobodą. Kiedy pragniemy się odciąć od całego świata, często używamy zasłon. Nie tak dawno temu we większości polskich okien powiewała śnieżnobiała firaneczka oraz pstrokata zasłonka. Po tym mogliśmy poznać, że to mieszkanie ma mieszkańców, którzy o niego dbają.
Sklep z oświetleniem
Napisał: osseous
Na podstawie: http://www.flickr.com

Światło LED jako światło uliczne zapewniają zaoszczędzenie energii i umożliwiają oszczędzić sporą część kasy

Oświetlone drogi umożliwiają bezpieczeństwo oraz tworzą sympatyczny nastrój, gdy wracamy piechotą późnym wieczorem do swoich domów. Niemniej istnieją tereny, w których są ciemne drogi, bez żadnego światła i wtedy niejednokrotnie czujemy się zagrożeni.
oświetlenie
Na podstawie: pixabay.com

Przykładowe informacje o tym, jak wybrać lampy salonowe.

Oświetlenie salonu ma bardzo duże znaczenie w jego kompleksowej aranżacji, o czym w dalszym ciągu wiele osób zapomina. Wybierają one może nawet dość ładne i pasujące do całości lampy, ale te wybory są przypadkowe, a z pewnością nie poprzedzone dłuższym przemyśleniem i sięgnięciem po fachowe porady. A w praktyce przy pomocy światła można naprawdę sporo poprawić w wyglądzie salonu, ale też sporo zepsuć jeżeli się podejdzie do tego mało umiejętnie.
nowoczesne oświetlenie
Napisał: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przykładowe warianty oświetlenia oferowane na krajowym rynku

Nie jest tajemnicą, że w sklepach internetowych można odszukać bardzo bogaty wybór asortymentu, nawet jeśli ktoś szuka profesjonalnych produktów. W przypadku oświetlenia możemy liczyć na jego rozmaite warianty, dzięki czemu bez trudności można dopasować lampę do swoich bieżących potrzeb. Nic dziwnego, że sklepy trudniące się sprzedażą oświetlenia nie mogą narzekać na brak popularności.
lampy
Napisał: Technolux
Na podstawie: Technolux

Dobre oświetlenie domu.

W każdym domu czy mieszkaniu mamy lampy, żyrandole itp. dobrze dobrane natężenie światła jest w stanie wywrzeć korzystny wpływ na nasz nastrój czy wspomóc zdolność do pracy. Lampy wspomagają nas w nocnych czynnościach czasem także w tych za dnia.
Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL

Oświetlenie wokół domu

Uroda naszego budynku mieszkalnego, ogrodu czy też tarasu bardzo dobrze zaakcentuje oświetlenie zewnętrzne. Dzięki niemu również możemy bezpiecznie przemieszczać się zmierzchem. Na podjazdach czy też przy drzwiach wejściowych idealnie będą nadawać się lampy z czujnikiem. Dają one silne oświetlenie na niezbyt długi okres.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.