Nieruchomość
doświadczenie
Napisał: Andy Mudrak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Demontaż domku – jakie to koszty?

Rozbiórka domu to nie wyłącznie koszta samych robót wyburzeniowych – uiścić trzeba będzie również choćby za wywóz gruzu. Ile to kosztuje?


Demontaż domku – jakie to koszty?

Czasem można spotkać się z tezą, iż wyburzenia budynków i demontaż to dwie całkowicie rozmaite czynności.
pustak
Napisał: Joost Markerink
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z których tworzyw wskazane jest skonstruować nasz dom?

Nie od dziś wiadomo, że swój dom jest w pewnym sensie spełnieniem wszystkich naszych marzeń na temat samodzielności oraz całkowitej autonomii. Spora część z nas w określonym etapie swojego życia decyduje się na jego wzniesienie. W większości wypadków jest to oczywiście powiązane z posiadaniem rodziny oraz wolą zapewnienia im należytych warunków.
nawierzchnie
Napisał: LouisvilleUSACE
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak wysoką kwotę moglibyśmy dostać sprzedając naszą posiadłość skupowi nieruchomości?

Niezwykle wiele ludzi miało styczność ze skupami aut. Moglibyśmy powiedzieć, że skup nieruchomości funkcjonuje na identycznej zasadzie.


Jak wysoką kwotę moglibyśmy dostać sprzedając naszą posiadłość skupowi nieruchomości?

Transakcja sprzedaży takiej nieruchomości uproszczona jest minimalnie i podobnie jak w wypadku sprzedaży samochodu, gotówkę dostaje się do ręki od razu po podpisaniu umowy cywilno-prawnej, która dokumentuje transakcję.
dom jednorodzinny
Napisał: Archeton
Na podstawie: www.archeton.pl

Czy zdecydować się na standardowy czy indywidualny projekt nieruchomości?

Swój własny dom jest marzeniem wielu par, jednakże w tak samo licznych przypadkach pozostaje jedynie w sferze wspomnianych marzeń. Wszystko oczywiście przez finanse, które w większości sytuacji stanowią najważniejsze ograniczenie. Gdy z kolei nasz budżet umożliwia postawienie nieruchomości, czeka nas również sporo przygotowań i pracy.
budowa drogi
Napisał: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Na podstawie: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Jak wykonuje się wyburzenia

Obiekty budowlane, jakie dumnie zdobiły ulice za czasów naszych dziadków czy pradziadków coraz częściej zlecane są rozbiórkom. Upływ lat niestety skutkuje na stan mnóstwa budowli, dodatkowo jeżeli nie są one na bieżąco remontowane lub konserwowane. Najdrobniejszy i mały ubytek z roku na rok zamienia się w ogromne uszkodzenia, które w ostateczności stają się niebezpieczeństwem co do korzystania z owego obiektu. Warto także mieć na uwadze, że któreś z budowli trzeba zburzyć nie z przyczyny ich zagrażającego stanu, a z powodu nowego projektu, który wszedł w życie. W takich rozbiórkach specjalizuje się firma.
mieszkanie
Napisał: Milestone Management
Na podstawie: http://www.flickr.com

Mieszkanie w leasingu - co należałoby o tym wiedzieć? Sprawdź, jakie informacje mogą ci się przydać

Leasing nieruchomości to rozwiązanie, po które coraz częściej sięga mnóstwo osób. Wzięcie posiadłości w leasing zdoła być niezmiernie opłacalne, zarówno dla osób prywatnych, jak też dla firm oraz przedsiębiorstw. W leasing wolno obecnie wziąć nieruchomości przeróżnego rodzaju, na przykład biura bądź inne nieruchomości handlowe, zdołamy również zdecydować się na leasing mieszkania prywatnego.
dom
Napisał: MS więcej niż OKNA
Na podstawie: MS więcej niż OKNA

Trend na nieduże projekty domków niewielkich z garażem.

W okresie recesji gospodarczej, wiele ludzi stara się postawić samemu własny upragniony dom. Niestety wiąże się to z pochłonięciem dużej ilości czasu, dlatego, że trzeba dopilnować wszelkich formalności z decyzjami o pozwolenie, zaopatrzyć się w artykuły i wynająć profesjonalną załogę, która postawi nam upragnioną nieruchomość.
mieszkanie
Napisał: daryl_mitchell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak odnaleźć doświadczonego rzeczoznawcę, który może nam pomóc w wycenie nieruchomości?

Jeżeli w sądzie zajmujemy są przykładowo rozdziałem majątku bądź chcemy wziąć kredyt hipoteczny, można spotkać się z osobą rzeczoznawcy majątkowego. Człowiek ten, ma za zadanie dokonać wyceny danej nieruchomości poprzez szereg analiz a także obliczeń. Zawód rzeczoznawcy jest bardzo przydatny w wielu dziedzinach. Tak samo banki jak również kancelarie mogą korzystać z usług tego typu osób. Żeby zostać rzeczoznawcą majątkowym powinno się spełniać kilka niezwykle ważnych warunków.
Budynek mieszkalny
Napisał: Eli Christman
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak nabyć swoje cztery kąty u dewelopera i nie dać się oszukać?

Kupno mieszkania to niemała inwestycja. Najczęściej wiąże się z wieloletnim oszczędzaniem, a niekiedy także ze spłatą zadłużenia w banku. Dobrze jest zatem dowiedzieć się, na jakie kwestie powinniśmy zwracać uwagę w trakcie kupna nowego mieszkania od dewelopera.
murowanie
Napisał: Grupa Atlas
Na podstawie: Grupa Atlas

Jak wznosi się ściany dwuwarstwowe oraz jakie istotne parametry powinny mieć?

Ściany dwuwarstwowe są dziś nierzadko wykorzystywane w trakcie budowy domu jednorodzinnego i budowy innego typu nieruchomości. Warto więc dowiedzieć się w jaki sposób wznosi się takie ściany oraz na jakie ważkie parametry ścian dwuwarstwowych powinno się zwrócić baczną uwagę.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.