Domu
kopalnia granitu Strzegom
Napisał: michimaya
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ozdobny kamień – do czego możesz go wykorzystać?

Pragniesz zapewnić oryginalny image swojemu domowi? Wypatrujesz czegokolwiek, ażeby poprawić wygląd ogródka? W takim przypadku trzeba mieć na uwadze ozdobny kamień.


Ozdobny kamień – do czego możesz go wykorzystać?

Nie sposób przytoczyć w pojedynczym zdaniu wszelkich przeznaczeń kamienia naturalnego, podobnie jak nie sposób przytoczyć wszystkich jego rodzajów.
Schody

Perfekcyjne schody do mieszkania

Jeżeli zależy nam na tym, żeby nasze mieszkanie było naprawdę super to powinniśmy wziąć pod uwagę wiele istotnych aspektów. Jednym z nich są m.in. schody drewniane. Oczywiście, jeżeli mieszkanie będzie dwupoziomowe, mamy piętrowy lub mamy wejście na strych. Jeśli na strych wystarczy drabinka, o tyle, kiedy mamy drugi poziom zagospodarowany na pokoje to musimy zrobić na ten drugi poziom porządne schody.
domy jednorodzinne
Napisał: Fondital S.p. A.
Na podstawie: Fondital S.p. A.

Architektura oraz projektowanie wnętrz - czyli, w jaki sposób urządzić osobiste mieszkanko

Czym różni się architekt w starciu z projektanta wnętrz? Który z nich bardziej nam dopomoże w zaprojektowaniu mieszkania? te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej znajdziesz w naszym felietonie!
Żyrandol
Napisał: HarshLight
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urządzając mieszkanie nie zapomnijmy o odpowiednim oświetleniu i wygodnej sofie, które nadadzą wnętrzu cudownego charakteru

Kiedy chcemy urządzić dom warto poprosić o sugestie projektanta wnętrz. Kompetentni dekoratorzy stwarzają naprawdę ciekawe wnętrza. Można popatrzeć na zdjęcia domów na stronach online by zobaczyć jak bajecznie może wyglądać każde mieszkanie. U projektantów liczy się wszelki detal oraz każda rzecz powinna mieć swoje miejsce w mieszkaniu.
ogląd - dom
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wykorzystanie przestrzenne mieszkań - inaczej dlaczego buduje się domy z piwnicą jak również czy należałoby to zrobić.

Coraz to częściej słyszy się o tym, iż ludzie wyprowadzają się z blokowych mieszkań umiejscowionych w centrum miasta. Wznoszą zatem malutkie przytulne domki, na ich peryferiach, po pierwsze aby odprężyć się, a po drugie, aby mieć swój prywatny kąt.
gniazda podtynkowe
Napisał: Grzegorz Latkowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gniazdo elektryczne jako połączenie, które stanowi część armatury elektrycznej.

Instalacje elektryczne w budynku jednorodzinnym to zawikłana sieć przewodów o rozmaitych przekrojach i grubościach skrytych w ścianach, w podłogach i sufitach. Przewody łączą się w grupy i wspólnie prowadzą do tablicy rozdzielczej, gdzie asekurowane są bezpiecznikami.
działka rekreacyjne
Napisał: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Na podstawie: Metrohouse & Partnerzy S.A.

Czy spółka wykonująca remonty pomieszczeń może udzielać gwarancji na wykonywane czynności?

Są spółki, które trudnią się różnorodnymi działalnościami. Jedne sprzedają domy, inne sprzedają pojazdy, a jeszcze odmienne wykonują renowacje domów.
Projekt kuchni w stylu minimalistycznym
Napisał: pracowniainside.pl
Na podstawie: pracowniainside.pl

Budujemy dom - parę rad, w jaki sposób kupić dobry projekt.

Jeżeli podjęliśmy decyzję o budowie domu i zakupiliśmy parcelę, nadchodzi pora na wybranie projektu. Wybór właściwego jest bardzo ważny i nie jest to zadanie proste.
architekt wnętrz września

Niejeden z nas chce mieszkać w gustownie zaprojektowanym domu - jeżeli sami nie posiadamy do tego smykałki, to należy zatrudnić profesjonalistę

Każdy kto ma dom, pragnie, aby był on pięknie urządzony. Często kupujemy gazety, w których widzimy wyśnione wnętrza.
Ściana trójwarstowowa z pustaków Porotherm
Napisał: Wienerberger

Czynności służące wykonaniu najważniejszych czynności w czasie wybudowania mieszkania.

Nie można ukryć, iż budowa domu będzie zadaniem wieloetapowym oraz pochłaniającym mnóstwo czasu. Tak samo, nie można zapominać o fakcie, że wszystko podczas powstawania domu ma obowiązek być dopilnowane i nie powinno być mowy o jakichkolwiek niedopatrzeniach, gdyż będzie to nazbyt znacząca sprawa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.